Forum Banzaj.pl » Gadżety » zabezpieczenie - gps

zabezpieczenie - gps

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
Czaru

Dołączył: 16 Sie 2012
Posty: 4
Post 2012-08-16, 13:13  //  zabezpieczenie - gps Odpowiedz z cytatem
zastanawiam sie nad zamontowaniem w aucie gps na stale, tak zeby cały czas było monitorowane
np. jesli ktos ukradnie mozna by bylo go namierzyc z kompa?

ktos takiego czegos uzywa?
Reklamy
Royal

Dołączył: 16 Sie 2012
Posty: 9
Post 2012-08-17, 10:50  //  zabezpieczenie - gps Odpowiedz z cytatem
słyszałem, że można monitorować samochody, wykorzystują to np. firmy do sledzenia swoich pracowników np. u brachola w pracy maja flotis czy jakos tak, ale o systemie dla osób prywatnych nie wiem nic, poszukaj w necie, moze bedzie jakies oprogramowanie
Bartos

Dołączył: 04 Lis 2010
Posty: 551
Post 2012-08-30, 20:21  //  zabezpieczenie - gps Odpowiedz z cytatem
ile kosztuje taka przyjemność ? Smile
Bender

Dołączył: 25 Kwi 2012
Posty: 65
Post 2012-12-05, 11:19  //  zabezpieczenie - gps Odpowiedz z cytatem
kiedyś tez chcialem zamontowac taki nadajnik i niestety strasznie duzo kosztuje taka przyjemnosc.
Atrix

Dołączył: 28 Sty 2013
Posty: 16
Post 2013-05-14, 11:06  //  zabezpieczenie - gps Odpowiedz z cytatem
monitoring gps stosują najczęściej firmy posiadające większy park samochodów służbowych. jeśli masz więcej niż 3-4 służbówki w firmie to ogarnięcie tego co pracownicy robią w trakcie pracy, gdzie jeżdżą i którędy nie jest proste. wzrost kosztów związanych ze służbówkami zawsze można jakoś wytłumaczyć - że korki, że korki a klient czeka więc zrobi sobie objazd. nie jest niczym nowym gdy słyszę o przedstawicielach, którzy służbowym samochodem nad morze pojechali na służbowym paliwie. gdy pracownicy widzą że szef nie ma kontroli nad sprzętem firmy zaczynają sobie pozwalać na coraz więcej. batem na takich pracowników są zamontowane w samochodach urządzenia do śledzenia samochodów podające wyniki 24/7 on line. dzięki takim urządzeniom pracownicy nabierają dyscypliny. jeżeli chodzi o ceny takich urządzeń to sprawa jest dość płynna. konkurencja coraz większa a w koszt takiego monitorowania samochodów służbowych wchodzi nie tylko urządzenie, ale też usługa firmy która to montuje , obsługuje, dostarcza ciągle dane z urządzeń. ceny zaczynają się od 25zł miesięcznie.
Yarro

Dołączył: 22 Wrz 2013
Posty: 25
Post 2014-01-15, 16:28  //  zabezpieczenie - gps Odpowiedz z cytatem
Coraz więcej firm się na to decyduje z tego co czytałem.
ro007

Dołączył: 26 Maj 2015
Posty: 1
Post 2015-05-26, 22:21  //  zabezpieczenie - gps Odpowiedz z cytatem
U nas w firmie używa się AutoGuarda i początkowo kierowcy myśleli, ze <a monitoring gps to dopust boży i będzie kaganiec ale jednak jak po pół roku było mniej stłuczek i najlepsi jeżdżący kierowcy, którzy stosowali się do zasad ecodrivingu dostali podwyżki, to reszta też się przekonała. Były czarne owce, co stwierdziły, że z gps-em to one nie chcę jeździć ale i tak jeden z nich co weekend pomykał służbówką nad morze i kombinował jakby tylko cos urwać, więc może to i lepiej Wink
ayris

Dołączył: 11 Maj 2015
Posty: 131
Post 2015-07-17, 18:40  //  zabezpieczenie - gps Odpowiedz z cytatem
Moim zdaniem monitorowanie pojazdów to świetny sposób na zabezpieczenie auta przed kradzieżą. Wystarczy połączyć się z internetem by sprawdzić gdzie auto się znajduje. też myślę o takim rozwiązaniu bo mój samochód na co dzień stoi przed firmom na niestrzeżonym parkingu:/
rose

Dołączył: 28 Maj 2015
Posty: 118
Post 2015-09-18, 10:20  //  zabezpieczenie - gps Odpowiedz z cytatem
ja się ostatnio zastanawiałam nad zainstalowaniem rejestratora jazdy. Ostatnio tyle dziwnych kierowców
Moriarty

Dołączył: 16 Mar 2016
Posty: 51
Post 2016-09-08, 10:41  //  zabezpieczenie - gps Odpowiedz z cytatem
Zamiast GPS lepiej zamontować system radiowy, nikt Ci tego nie zagłuszy, a jak ukradną samochód, to można go namierzyć.
Wiem, że jest coś takiego, LoJack się nazywa, można sprawdzić.
korner

Dołączył: 20 Maj 2015
Posty: 172
Post 2019-04-02, 14:43  //  zabezpieczenie - gps Odpowiedz z cytatem
Moja firma korzysta z tego monitoringu pojazdów - https://motoflota.pl/oferta/moto-flota-manager. Moi pracownicy na początku nie byli za bardzo zadowoleni, że postanowiłem zainwestować w taki sprzęt. Rozumiem, że pracownicy nie lubią być kontrolowani, ale nie jestem w stanie im do końca zaufać, na dodatek taki monitoring zdecydowanie zmniejszył koszty paliwa, więc wydaje mi się, że podjąłem bardzo dobrą decyzje Smile.
Moriarty

Dołączył: 16 Mar 2016
Posty: 51
Post 2019-04-03, 08:31  //  zabezpieczenie - gps Odpowiedz z cytatem
Wszystko fajnie, ale monitoring GPS nic nie daje w przypadku kradzieży samochodu.
delmen

Dołączył: 25 Sie 2011
Posty: 404
Post 2019-04-17, 21:19  //  zabezpieczenie - gps Odpowiedz z cytatem
Wideorejestrator mogę polecić,przydatne urządzenie tak jak i nawigacja. O takim monitorowaniu jak piszecie to nie słyszałem nic. A do wideorejetratora przyda się porządny powerbank https://www.euro.com.pl/artykuly/wszystkie/artykul-powerbank-do-nawigacji-gps-i-wideorejestratora-polecane-modele.bhtml tak żeby cały czas był gotowy do użytku.
kirk

Dołączył: 24 Cze 2015
Posty: 207
Post 2019-11-03, 16:45  //  zabezpieczenie - gps Odpowiedz z cytatem
Przydaje się też dodatkowo zabezpieczyć samochód przed uderzeniem martwych przedmiotów w szybę, co zdarza się nie tak wcale rzadko i sam mam z tym ostatnio problem. Pora na ubezpieczenie szyb https://cuk.pl/ubezpieczenia/samochod/szyby
crash

Dołączył: 07 Lip 2014
Posty: 385
Post 2022-08-04, 11:22  //  zabezpieczenie - gps Odpowiedz z cytatem
rose napisał: ja się ostatnio zastanawiałam nad zainstalowaniem rejestratora jazdy. Ostatnio tyle dziwnych kierowców


Wydaje mi się, że teraz to już swego rodzaju standard, trzeba mieć
Forum Banzaj.pl » Gadżety »  zabezpieczenie - gps
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!