Forum Banzaj.pl » Biznes, Finanse, Giełda, Firma, Podatki » programy komputerowe wspomagające zarządzanie firmą

programy komputerowe wspomagające zarządzanie firmą

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
andrjulubon

Dołączył: 18 Maj 2015
Posty: 7
Post 2015-06-25, 23:07  //  programy komputerowe wspomagające zarządzanie firmą Odpowiedz z cytatem
Czy ktoś używa tego systemu? Potrzebuję podobny program w mojej firmie
blog.macrologic.pl
Reklamy
Zelek26

Dołączył: 26 Cze 2015
Posty: 18
Post 2015-07-13, 12:45  //  programy komputerowe wspomagające zarządzanie firmą Odpowiedz z cytatem
Nie używam, nie muszę, bo od tego mam księgową w firmie zewnętrznej . Polecam to rozwiązanie, bo nie trzeba płacić kolejnej osobie, kupować dla niej drogiego oprogramowania i tak dalej. Same zalety, poza jedną najważniejszą - nie traci się czasu na siedzenie w papierkach.
ravi

Dołączył: 25 Cze 2015
Posty: 70
Post 2015-07-15, 11:14  //  programy komputerowe wspomagające zarządzanie firmą Odpowiedz z cytatem
Myślę, że warto zapoznać się z microsoft office 365 pro plus to bardzo pomocny pakiet narzędzi usprawniających szeroko pojętą pracę grupową - taki program zapewnia między innymi poprawę efektywności codziennej pracy operacyjnej w komunikacji z zespołem oraz umożliwia sprawną wymianę informacji i dokumentów.
zaspany57

Dołączył: 16 Lip 2015
Posty: 314
Post 2015-10-02, 16:16  //  programy komputerowe wspomagające zarządzanie firmą Odpowiedz z cytatem
Myślę że dobry jest program Faktura Small Business
Znajdziesz w nim wszelkiego rodzaju faktury, możliwość założenia bazy klientów i materiałów.W obsłudze bardzo prosty. A podstawowe wiadomosci masz zawsze pod ręką.
Monster77

Dołączył: 23 Kwi 2015
Posty: 32
Post 2015-10-14, 16:39  //  programy komputerowe wspomagające zarządzanie firmą Odpowiedz z cytatem
Ja ostatnio interesowałem się programami wspomagającymi pracę warsztatów samochodowych. Mój brat ma właśnie taki biznes i coraz wiecej klientów.. Bardzo ułatwia relacje klient- warsztat dzieki temu że bardzo szybko dodaje i edytuje zlecone prace.
Kali

Dołączył: 05 Paź 2015
Posty: 17
Post 2015-12-15, 12:15  //  programy komputerowe wspomagające zarządzanie firmą Odpowiedz z cytatem
To chyba jakieś programy e-commerce, bo nie wiem o jakie inne by mogło chodzić.
spokes

Dołączył: 24 Paź 2014
Posty: 97
Post 2016-11-17, 11:56  //  programy komputerowe wspomagające zarządzanie firmą Odpowiedz z cytatem
Są jeszcze systemy kolejkowe, ale to maszyny uławiające zarządzanie klintem. kolejkowicz i kolejki w firmie to wiadomo. A tak rozładujesz i jeszcze czesto pozyszkasz informacje
korner

Dołączył: 20 Maj 2015
Posty: 172
Post 2017-01-13, 08:39  //  programy komputerowe wspomagające zarządzanie firmą Odpowiedz z cytatem
Jeśli ktoś jest właścicielem hotelu to koniecznie powinien postawić na dobre oprogramowanie dla hotelu.
fleszyn

Dołączył: 31 Paź 2012
Posty: 948
Post 2017-08-25, 12:27  //  programy komputerowe wspomagające zarządzanie firmą Odpowiedz z cytatem
Sam zastanawiałem się nad internetową księgowością ale trochęobawiałbym się,e nie mialbym się kogo zapytać jakbym miał jakieś problemy
draco

Dołączył: 24 Paź 2014
Posty: 920
Post 2017-08-26, 10:11  //  programy komputerowe wspomagające zarządzanie firmą Odpowiedz z cytatem
W przypadku księgowości internetowej równiez masz kontakt z doradcą księgowym czy też finansowym. Jesli masz jakieś watpliwości to dzwonisz i wszystko Ci wyjaśniają.Nie jest tak,ze zostawiają Cię sobie samemu. I radź sobie sam....
Poza tym obecnie wiele programów jest skorelowanych z kontem bankowym firmowym. A w takiej sytuacji naprawdę trudno jest się pomylić.
AdamoM

Dołączył: 19 Lip 2015
Posty: 208
Post 2020-11-04, 16:57  //  programy komputerowe wspomagające zarządzanie firmą Odpowiedz z cytatem
Ciekawych rozwiązań tego typu na naszym rynku znajdziemy dzisiaj na pewno sporo. Niemniej jednak osobiście uważam, że zdecydowanie godną uwagi jest aplikacja jpk vat .Bardzo szybko bowiem weryfikuje ona ewentualne błędy na fakturach, a tym samym zaoszczędza nam sporo czasu, jaki musielibyśmy poświecić na przeglądanie i poprawianie dokumentów.
riddle

Dołączył: 18 Cze 2015
Posty: 388
Post 2021-08-17, 07:46  //  programy komputerowe wspomagające zarządzanie firmą Odpowiedz z cytatem
Zatrudnienie własnego księgowego opłaca się jedynie w dużych firmach. Które mogą sobie pozwolić na utrzymanie działu księgowości. Nie będzie to opłacalne w przypadku mniejszych, a nawet średnich firm W firmach takich opłaca się outsourcing. Ewentualnie zdecydowanie się na księgowość online. Która wbrew pozorom nie jest dedykowana jedynie mniejszym firmom.
http://www.portalmedialny.pl/art/78564/faktury-elektroniczne-pojecie-elementy-przechowywanie.html

Od siebie polecam poczytać sobie również o przechowywaniu faktur elektronicznych.
sylwia4012

Dołączył: 19 Sty 2014
Posty: 1290
Post 2021-08-25, 23:42  //  programy komputerowe wspomagające zarządzanie firmą Odpowiedz z cytatem
A powiedźcie mi w biznesie jak utrzymujecie relacje w swoich social mediach z Waszymi klientami? Bo sam nie wiem jak prowadzić moje social media, tutaj http://www.secus.pl/klipy-wideo-czy-nadaja-sie-tylko-na-youtube piszą o tym trochę więc chyba zastosuję się do ich rad.
lucky25

Dołączył: 09 Cze 2013
Posty: 145
Post 2021-09-13, 20:11  //  programy komputerowe wspomagające zarządzanie firmą Odpowiedz z cytatem
Podstawowe narzędzia, to np. pakiet ms office https://itwiz.pl/najwazniejsze-funkcje-narzedzia-nowym-pakiecie-microsoft-office-2019/ Jest również wiele programów dedykowanych firmom z danej branży.
sylwia4012

Dołączył: 19 Sty 2014
Posty: 1290
Post 2022-01-06, 22:39  //  programy komputerowe wspomagające zarządzanie firmą Odpowiedz z cytatem
Można o takich rzeczach poczytać tutaj https://teta.unit4.com/pl/rozwiazania/outsourcing-kadr-i-plac. Są tam informacje np. o tym czym jest outsourcing kadr i płac. Znajdziecie tam tez informacje o programach i rozwiązaniach, które znacznie wpływają na prowadzenie firmy i jej prosperowanie.
Banzaizycie

Dołączył: 19 Maj 2015
Posty: 97
Post 2023-01-07, 18:21  //  programy komputerowe wspomagające zarządzanie firmą Odpowiedz z cytatem
W dzisiejszych czasach trudno wyobrazić sobie prowadzenie firmy bez wykorzystania specjalistycznego oprogramowania. Na przestrzeni ostatnich kilkunastu lat wiele się pozmieniało w tej kwestii. Postęp technologiczny dał nam wiele narzędzi, pozwalających na optymalizację praktycznie wszystkich procesów. Jeżeli chodzi o firmy zajmujące się produkcją, to ich właściciele chętnie szkolą swoją kadrę. Najlepszym przykładem jest oprogramowanie CAQ - https://tqmsoft.com/caq-organizacja-elektronicznego-zbierania-danych pozwalające na kontrolę jakości w jak największych szczegółach. Główne korzyści z ich wykorzystania to: znaczne usprawnienie procesu produkcji, oszczędność czasu przez optymalne planowanie czy kompletność danych w jednej bazie. Jak pokazują badania to taka inwestycja bardzo szybko się zwraca.
delmen

Dołączył: 25 Sie 2011
Posty: 444
Post 2024-10-15, 19:58  //  programy komputerowe wspomagające zarządzanie firmą Odpowiedz z cytatem
Macie w swojej firmie księgową na etacie czy jednak korzystacie z usługi jaką jest outsourcing usług księgowych? Dobrze znaleźć biuro które będzie prowadzić fachową obsługę księgową, zarówno tą standardową jak i zaawansowaną. Tak aby to było biuro z doświadczeniem, ich usługi pomagały w efektywnym zarządzaniu finansami firmy.
Forum Banzaj.pl » Biznes, Finanse, Giełda, Firma, Podatki »  programy komputerowe wspomagające zarządzanie firmą
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!