Forum Banzaj.pl » Moda - w co i jak się ubierać » męskie inspiracje

męskie inspiracje

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Autor Wiadomość
szogun

Dołączył: 24 Cze 2014
Posty: 150
Post 2014-06-27, 14:29  //  męskie inspiracje Odpowiedz z cytatem
szukacie czasem inspiracji na necie? w co się ubrać, itp? czy od razu przeszukujecie sklepy? macie swoje ulubione, jakieś ciekawe gdzie jest wybór i spoko ceny?
Reklamy
ryjek

Dołączył: 22 Cze 2014
Posty: 159
Post 2014-07-01, 08:16  //  męskie inspiracje Odpowiedz z cytatem
szukam szukam, w necie kupuje przede wszystkim, ale trochę ciężko mi znaleźć coś co będzie miz pasowało w zupełności. czasem kupuje w internetowqych sklepach któe są w większości galerii czasem w innych, w ebanicie ostatnio znalazłem kilka fajnych ciuchów
szogun

Dołączył: 24 Cze 2014
Posty: 150
Post 2014-07-01, 08:20  //  męskie inspiracje Odpowiedz z cytatem
w necie można znaleźć mnóstwo fajnych rzeczy tylko trzeba umieć szukac:)
kobalt

Dołączył: 07 Lut 2012
Posty: 102
Post 2014-07-06, 11:07  //  męskie inspiracje Odpowiedz z cytatem
Na Instagramie sporo jest fajnych rzeczy modowych. Zobacz sobie profil Piróga lub Eksluzywnego Menela
kenny

Dołączył: 05 Sie 2014
Posty: 3
Post 2014-08-08, 07:55  //  męskie inspiracje Odpowiedz z cytatem
ja trafilem ostatnio na fajna strone - ebanita. fajne ciuchy i duzo inspiracji Smile
kobalt

Dołączył: 07 Lut 2012
Posty: 102
Post 2014-08-09, 09:17  //  męskie inspiracje Odpowiedz z cytatem
Mnie ostatnio inspirują adidas zx flux Wypatrzyłem właśnie u ekskluzywnego menela.
Bartek

Dołączył: 12 Sie 2014
Posty: 9
Post 2014-08-12, 12:32  //  męskie inspiracje Odpowiedz z cytatem
Zdjęcia z netu nie oddają konkretnego modelu, trzeba zmierzyć. Dobre sklepy mają zawsze coś ciekawego na wystawie i dbają o to żeby przykuwać uwagę nowościami. Fajnie jest też zobaczyć coś na pokazie dobrych projektantów lub firm, dobra inspiracja.
Gremielny

Dołączył: 04 Lip 2014
Posty: 4
Post 2014-08-14, 07:50  //  męskie inspiracje Odpowiedz z cytatem
Bartek napisał: Zdjęcia z netu nie oddają konkretnego modelu, trzeba zmierzyć. Dobre sklepy mają zawsze coś ciekawego na wystawie i dbają o to żeby przykuwać uwagę nowościami. Fajnie jest też zobaczyć coś na pokazie dobrych projektantów lub firm, dobra inspiracja - blog.


Dokładnie, najlepiej po prostu przejść się do salonu. Czasami jest tak, że właśnie Pani nam tak zachwali dany model, że zdecydujemy się właśnie na niego, a nie na ten swój wybrany ;p
Bartek

Dołączył: 12 Sie 2014
Posty: 9
Post 2014-08-14, 12:26  //  męskie inspiracje Odpowiedz z cytatem
Słusznie Gremielny dopisał blog też warto poczytać, choć nie każdy jest wartościowy, ale można zawsze przesiać i znaleźć taki z dobrymi wpisami, konkretny i rzeczowy. Wart być też na bieżąco z wydarzeniami, modowymi bo niekiedy dużo się dzieje w mieście a dowiadujemy się po fakcie. Ja trafiłem teraz na zwiastun imprezki modowej w Krakowie we wrześniu i mam zamiar się wybrać. Dla zainteresowanych zaproszeniami /shine.evita.com.pl/ lub przez sieć ich sklepów. Wiem, że ma być moda męska i damska a inspiracji zawsze nie za wiele.
kobalt

Dołączył: 07 Lut 2012
Posty: 102
Post 2014-08-23, 06:09  //  męskie inspiracje Odpowiedz z cytatem
czy ja wiem, wiele rzeczy jak buty często kupowałem w necie i jeśli chodzi o droższe rzeczy to raczej sie nie zawiodłem. Gorzej z tańszymi, wtedy czasami były różnice w wyglądzie. Ale to sporadycznie.
Maniekkk

Dołączył: 14 Sty 2014
Posty: 6
Post 2014-08-23, 17:01  //  męskie inspiracje Odpowiedz z cytatem
Ja też oryginalne rzęczy często kupuję w necie.Ostatnio buty adidas zx 700 kupiłem bo nie było tego modelu w sklepie i są super wygodne.Zreszta jakby nie pasowały to zawsze mogę zwrócić.
Bartek

Dołączył: 12 Sie 2014
Posty: 9
Post 2014-08-26, 15:34  //  męskie inspiracje Odpowiedz z cytatem
Z butami ok., jeśli znasz rozmiar konkretnej firmy i zawsze kupujesz to można i przez Internet, ale marynarka, spodnie koszula to ja bez przymiarki bym nie zaryzykował. Często też trzeba coś dopasować, skrócić tak by leżało idealnie. W zasadzie mam kilka sklepów i zazwyczaj jak coś potrzebuję to w pierwszej kolejności idę tam.
Tomas

Dołączył: 02 Gru 2012
Posty: 102
Post 2014-09-01, 12:37  //  męskie inspiracje Odpowiedz z cytatem
A ja sobie ostatnio kupiłem ZX750, o takie. Bardzo zadowolony z nich jestem, fajne buty.

adidas_Adidas_Originals_ZX750_G40159_28125.jpg
 Opis:  
 Rozmiar:  401.97 KB
 Odsłon:  3 raz(y)

adidas_Adidas_Originals_ZX750_G40159_28125.jpg

matigori

Dołączył: 23 Sie 2014
Posty: 24
Post 2014-09-04, 10:06  //  męskie inspiracje Odpowiedz z cytatem
ostatnio jakoś zakupy robię w dstreet.pl
szkoda że nie maja butów, chociaż u mnie z butami cieżko, parę razy już źle kupiłem na allegro, nawet jak mierzyłem wkładke to i tak coś zawsze mi nie pasowało ;/
ryjek

Dołączył: 22 Cze 2014
Posty: 159
Post 2015-07-01, 10:50  //  męskie inspiracje Odpowiedz z cytatem
mi na przyklad bardzo pasuje blog podejrzane.com
ostatnio byl swietny artykul o zegrakach Smile. ogolnie to bardzo mi takie blogi pomagaja, bo same zdjecia totez niezbyt duzo.
KrisM

Dołączył: 22 Lip 2015
Posty: 2
Post 2015-07-22, 15:32  //  męskie inspiracje Odpowiedz z cytatem
ja poszukuje w internecie inspiracji. Chodzenia po sklepach nie lubie i jakos nigdy za tym nie przepadalem. Niewazne czy to kosmetyki, ciuchy, narzedzia, akcesoria sportowe itd, zawsze wszystko przez neta, ale po dokladnym zaznajomieniu sie z produktem. Jak juz sobie cos upatrze na necie to potem najwyzej ide sprawdzic w sklepie jak to wyglada na mnie, albo czy torba jest odpowiednio duza i czy wygodnie sie nosi. W internecie czesto mozna dostac fajne rzeczy o wiele taniej, a szczegolnie jak sie kupuje kilka na raz to tez sie bardziej oplaca. Oszczednosc czasu i pieniedzy. Rzadko jestem rozczarowany ze wzgledu na to ze cos co wzamowilem jest inne niz chcialem. Najgorzej z ciuchami bo te lepiej przymierzyc, chyba ze masz sprawdzony sklep gdzie wystarczy znac swoje wymiary (ale nie mowie o tym czy nosi sie M, L, czy XL bo miary te sa inne w kazdym sklepie). Ostatnio kupilem m.in. calkiem fajna brązową koszulę z długim rękawem i wygodne spodnie. Ale jeszcze cos sobie kupie na dniach Smile

33a5653d35e04850aa708372ea779410.jpg
 Opis:  
 Rozmiar:  1013.56 KB
 Odsłon:  0 raz(y)

33a5653d35e04850aa708372ea779410.jpg

szogun

Dołączył: 24 Cze 2014
Posty: 150
Post 2015-07-30, 16:06  //  męskie inspiracje Odpowiedz z cytatem
ryjek - właśnie sprawdziłem to podejrzane.com - wygląda spoko:)
FacetNieidealny

Dołączył: 09 Sie 2015
Posty: 6
Post 2015-08-09, 16:10  //  męskie inspiracje Odpowiedz z cytatem
Szukanie inspiracji w Internecie to całkiem dobry pomysł, zwłaszcza dla mężczyzny. Kobiety uwielbiają przymierzać, dobierać, przebierać ubrania w sklepach, ale i tak sięgają po porady na blogach lub forach. My, mężczyźni, zasadniczo nie jesteśmy fanami buszowania po sklepach z ubraniami, dlatego mając gotową propozycję, łatwiej szybko zrobić zakupy. Co więcej, czasem można dowiedzieć się kilku ciekawych rzeczy, a jak wiadomo - nauka nie jest powodem do wstydu.

Sam prowadzę męski blog, gdzie m.in. podpowiadam w kwestii wizerunku oraz męskiej mody. Uważam, że nie każdy musi być fanem mody (każdy z nas ma przecież różne zainteresowania), ale wielu chce dobrze wyglądać. Cieszę się zatem, jeżeli mogę pomóc w kwestii wizerunku, sam natomiast chętnie korzystam z porad na blogach o innej tematyce, bo to dobry sposób na pozyskiwanie wiedzy od ludzi podobnych do nas.
leslaw

Dołączył: 15 Sie 2015
Posty: 32
Post 2015-09-15, 18:46  //  męskie inspiracje Odpowiedz z cytatem
Ja często zaglądam na bloga thesartorialist, tam znajdziecie sporo inspiracji.
error

Dołączył: 26 Paź 2014
Posty: 968
Post 2015-10-12, 13:12  //  męskie inspiracje Odpowiedz z cytatem
Ja ciuchy zwykle kupuję na promocjach czy wyprzedażach ale nie oszczędzam na butach .Jestem zdania,że lepiej jest kupić sobie porządne, dobrze wykonane obuwie i mieć lepszą jakość niż zaoszczędzić i kupić sobie kiepskie buty, które szybko się rozpadną. Już od wielu lat chodzę w vansach. Mam kilka par i zanim się rozpadną to mija jednak trochę czasu. Nie są tanie ale za to wygodne oraz dobre jakościowo. Najwiekszy wybór jest w sklepach internetowych ( http://supersklep.pl/buty-zimowe ) .
Na jesień oraz zimę kupiłem sobie w tym roku te:
Forum Banzaj.pl » Moda - w co i jak się ubierać »  męskie inspiracje Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!