Forum Banzaj.pl » Biznes, Finanse, Giełda, Firma, Podatki » Jaki sprzęt do firmy cateringowej

Jaki sprzęt do firmy cateringowej

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
error

Dołączył: 26 Paź 2014
Posty: 998
Post 2024-09-27, 07:27  //  Jaki sprzęt do firmy cateringowej Odpowiedz z cytatem
Witam, otwieram firmę cateringową. Proszę o porady dotyczące sprzętu (konkretni producenci bo można się w tym pogubić):
- myślę o piecu konwekcyjno-parowym firmy unox (doradził producent więc ciężko coś powiedzieć)
-kuchni gazowej 4 lub 6 palnikowej
-szafie chłodniczej albo jednej 2-drzwiowej albo dwóch 1-drzwiowych
- blenderze waringa
-szatkownicy-cutterze firmy robot coupe
-termosach i pojemnikach termoizolacyjnych
-no i wszelkiego rodzaju garach, deskach, miskach, nożach itp.(bardziej chodzi mi o garnki bo są drogiei-Stalgast czy Hendi a może coś innego? z resztą dam sobie radę)
Poradźcie co można kupić używanego a w co lepiej zainwestować. Wiadomo, że sprzęt jest kosztowny więc nie chcę zrobić jakiegoś błędu na samym wstępie. No i oczywiście kwestia ewentualnego serwisu bo to też ważne na przyszłość. Z góry dziękuję za sugestie i pomoc.
Reklamy
krawczyk

Dołączył: 25 Sty 2013
Posty: 550
Post 2024-09-27, 10:32  //  Jaki sprzęt do firmy cateringowej Odpowiedz z cytatem
Piec konwekcyjno-parowy proponuję wybrać model UNOX, ponieważ łączy wysoką jakość z rozsądną ceną. Warto również rozważyć wersję POWER, która zapewnia wyższą wydajność przy tej samej pojemności. Do pieca dobrze jest dokupić prysznic oraz odpowiednie pojemniki gastronomiczne.

Jeśli chodzi o kuchnię gazową, to jeśli dysponujesz odpowiednią przestrzenią, warto zainwestować w model z 6 palnikami – dodatkowe palniki zawsze się przydają.

W kwestii szaf chłodniczych sprzęt marki STALGAST. Najlepszym rozwiązaniem jest zakup dwóch szaf jednokomorowych, ponieważ w modelach dwudrzwiowych brak jest przegrody.

Blenderów firmy WARING nie polecam lepszą jakość oferują urządzenia marki HAMILTON BEACH.

Natomiast szatkownicę ROBOT-COUPE zdecydowanie polecam.

Od siebie polecam też zerknać sobie na stronę
https://sezonowygarnek.pl/profesjonalne-garnki-gastronomiczne-rodzaje-i-zastosowanie

Opisane jeset tutaj jak dobrać dobrej klasy garnki gastronomiczne.
Forum Banzaj.pl » Biznes, Finanse, Giełda, Firma, Podatki »  Jaki sprzęt do firmy cateringowej
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!